| impressie gebruikersbijeenkomst 14 mei |
|
Op 14 mei organiseerden wij onze gebruikersbijeenkomst waar 25 deelnemers bij aanwezig waren. Twee klantorganisaties deelden hun ervaringen met onze gasten. Rob van Weert, P&O-adviseur bij de gemeente Geldrop-Mierlo, schetste met welke verwachtingen zijn gemeente in 2008 HRorganizer.com had binnengehaald als systeem om de HR-cyclus te ondersteunen en tot welke verbeteringen dit inmiddels voor lijnmanagers en medewerkers heeft geleid.
Uit de interne evaluatie die onlangs had plaatsgevonden kwam naar voren dat er nu méér dan voorheen aandacht is voor zowel prestaties alsook de competentieontwikkeling van medewerkers in relatie tot datgene wat de organisatie voorstaat. De volgende stappen zijn inmiddels in voorbereiding. Aansluitend pleitte Marc Loohuis, directeur van EXPAND, voor het juist nú professionaliseren van Recruitment processen.
Hij schetste het gedrag van de hedendaagse sollicitant en hoe zowel vanuit professionele invalshoek alsook vanuit de beleving van potentiële werknemers het werving en selectie proces kan worden ingevuld. De gevolgen van deze professionalisering lichtte hij ook voor zijn eigen organisatie toe; heldere afspraken, competente adviseurs en slimme ondersteunende systemen. Even noteren: Onze volgende gebruikersbijeenkomst is op donderdagmiddag 12 november. |

